Гуртки та секції

Гуртки та секції

Якщо ви давно хотіли знайти для дитини спортивну секцію, де б вона змогла розкрити свої таланти — долучайтесь до занять в шкільних спортивних гуртках:

– «Чирлідинг» (дівчата 1-2 класів), керівник Ерстенюк Юлія Сергіївна;

–  «Міні – футбол» (хлопці 1-2 класів), керівник Ерстенюк Тарас Миронович.

Завдяки заняттям у спортивних гуртках у дітей формується звичка займатись спортом, тримати себе у формі, вести здоровий спосіб життя. Діти стають більш дисциплінованими та наполегливими.

Досягає успіхів той, хто працює задля мети!

Наші гуртки «Speaking club» та «Unity club» – це чудова можливість розвивати навички мовлення та аудіювання учнів. Основна мета гуртків – навчити учнів  впевнено спілкуватися іноземною мовою та вільно висловлюватись. Що ми робимо? Ми граємо в англійські ігри, співаємо пісні, дивимося англійські відео та обговорюємо ці теми в групах.

«Speaking club» and  «Unity club» is a great opportunity to boost students’ speaking and listening skills. The main goal for this club is to teach students to be confident when speaking a foreign language and to be able to express themselves to other people. What do we do? We play English games, sing songs, watch English videos and discuss these topics as a group.

  • «Speaking Club» (1-2 класи), керівник Летута Анна Олексіївна
  • «Єдність» (3-4 класи), керівник Бережок Світлана Вікторівна

Спів – один з найкращих способів зняття стресу. Під час співу виробляються гормони щастя, які покращують настрій та підвищують життєвий тонус на фізичному рівні. Спів допомагає самовиражатись більш відкрито і розкриває харизму. Спів позитивно впливає на пам’ять, здатність до навчання, дрібну моторику, словесно-логічне та невербальне мислення, а також підвищує загальну продуктивність роботи мозку.

  • Вокальний гурток «Джерельце», керівник Шевкун Тетяна Андріївна

 

Графік проведення гуртків у ІІ семестрі